Ostatni lokal usługowy warszawska Wola

od 11.000 pln/m2

Ostatni lokal usługowy warszawska Wola

od 11.000 pln/m2

Ostatni lokal usługowy warszawska Wola

od 11.000 pln/m2

Znaleziono 1 wynik wyszukiwania.
Widok prezentacji:
Kafelki
Lista
Nazwa i liczba pokoi Powierzchnia Cena Udogodnienia Status

U1.02_Pomarańczarnia

1 pokój

186.3

---

---

1 Dostępny

 • duże witryny okienne
 • ekspozycja południowa
 • garaż podziemny

1 Dostępny

Zapytaj o lokal > Pobierz PDF >

LOKALIZACJA

Pomarańczarnia zlokalizowana jest na warszawskiej Woli. To idealne miejsce dla osób szukających kompromisu między wielkomiejskimi wygodami i dostępem do terenów zielonych. W najbliższej okolicy znajdziemy liczne kawiarnie i restauracje, które będą idealnym miejscem na spotkanie ze znajomymi. Krótka podróż samochodem dzieli nas od dwóch dużych centrów handlowych – Westfield Arkadia i Wola Park.

Lokalizację Pomarańczarni docenią miłośnicy spędzania czasu na świeżym powietrzu. Blisko 30 minutowy spacer dzieli inwestycję od popularnego wśród warszawiaków Parku Moczydło. To miejsce, które przez cały rok gwarantuje szereg atrakcji. Latem będzie to idealny punkt na rodzinne wypady. W parku działa niedawno zmodernizowany kompleks odkrytych basenów. W nieco większej odległości znajduje się popularny Lasek na Kole. Idealne miejsce do uprawiania joggingu oraz rodzinnych wycieczek rowerowych.

 • WIELKOMIEJSKIE
  WYGODY

 • MIEJSCE
  DLA AKTYWNYCH

 • DOGODNA KOMUNIKACJA

Dogodną komunikację ze stolicą gwarantuje miejska komunikacja. Z ulicy Obozowej tramwajem lub autobusem dostaniemy się do dowolnej dzielnicy Warszawy. W pobliżu znajduje się również stacja PKP Warszawa Koło oraz stacja metra skąd szybko dojedziemy m.in. do centrum. Osoby preferujące poruszanie się po stolicy własnym samochodem docenią bliskość tras szybkiego ruchu S7 i S8.

W okolicy znajdują się również przedszkole miejskie, szkoła podstawowa oraz szkoły ponadpodstawowe. Dodatkowym atutem jest duża liczba ośrodków sportowych, w której znajduje się szeroka oferta zajęć dodatkowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

OŚ CZASU - SPRAWDŹ, KTÓRY ETAP JUŻ ZREALIZOWALIŚMY

 • Dokumentacja budowy

 • Rozpoczęcie prac budowlanych

 • Stan surowy otwarty

 • Stan surowy zamknięty

 • Zamknięcie prac na budowie

 • Pozwolenie na użytkowanie

 • Przekazywanie kluczy

 • Przeniesienie własności

GALERIA ZDJĘĆ

Opis inwestycji

Pomarańczarnia to inwestycja przyciągająca wzrok. Choć liczba mieszkań nadaje jej kameralny charakter to bryła budynku wyróżnia się na tle wielkomiejskiej zabudowy. Dopracowane detale architektoniczne, wysoka jakość wykonania oraz dbałość o szczegóły sprawiają, że Pomarańczarnia to miejsce, które przyciąga pozytywną energią.

Osoby aktywnie korzystające z miejskich wygód docenią lokalizację inwestycji. Z warszawskiej Woli szybko dotrzemy do każdego zakątka stolicy, czy to komunikacją miejską, czy własnym autem. Dojazd do pracy czy szkoły zajmie zaledwie kilka minut. Podobnie jak wyjście do kina, restauracji czy na zakupy.

Pomarańczarnia to idealne miejsce do zamieszkania dla osób aktywnych. Zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i sport. Miłośnicy sportowych aktywności zapewne docenią bliskość licznych siłowni, klubów fitness czy szkół tańca. Jedocześnie na „naładowanie baterii” pozwolą przechadzki po licznych terenach zielonych znajdujących się w pobliżu naszej inwestycji

Standard wykonania

Pomarańczarnia to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ul. Wawrzyszewskiej na warszawskiej Woli. W budynku znajduje się tylko przestronnych 30 apartamentów. Nietypowa i nowoczesna bryła budynku wpisuje się w wielkomiejski styl, a jednocześnie wyróżnia ciekawą i pełną energii kolorystyką.

Apartamenty w Pomarańczarni zaprojektowano w funkcjonalny sposób tak, by sprostać oczekiwaniom mieszkańców. Dostępne lokale głównie są jednokondygnacyjne. Wybrane apartamenty posiadają dwie kondygnacje, co jest niebywałym atutem dla osób potrzebujących większej przestrzeni. W lokalach znajdzie się miejsce do wspólnego spędzania czasu, a jednocześnie nie brakuje przestrzeni dla każdego członka rodziny.

Wyróżnikiem inwestycji są duże witryny okienne w apartamentach. To w połączeniu z południową ekspozycją lokalu gwarantuje doskonałe doświetlenie pomieszczeń oraz… zapewnia piękne widoki z każdej kondygnacji budynku.

x

  Formularz zgłoszeniowy

  loading
  x
  loading