OSIEDLE MOZAIKA DZIENNIK BUDOWY

OSIEDLE MOZAIKA DZIENNIK BUDOWY

20.02.2022
Na etapach Mozaika I oraz II wykonano już siec gazową oraz kanalizacyjną. W Budynkach trwają ostatnie prace wykończeniowe, oczekujemy z niecierpliwością na wejście ekipy instytucjonalnej z PGE celem wykonania sieci elektrycznych, które niestety opóźniają wejście z pracami ekip brukarskich Dewelopera; Budowa Mozaika III, IV oraz V przebiega pomyślnie wg. założonych przez Dewelopera szacunkowych terminów;

 

 

1.12.2021
Prace budowlane na MOZAIKA I, II, III oraz IV idą systematycznym rytmem; 
Mozaika I weszła w ostatni etap realizacji, domy zostały wyposażone w drzwi techniczne tymczasowe aby tynki oraz wylewki na podłogach mogły schnąć bez względu na mogące pojawić się mrozy; zainstalowaliśmy bramy garażowe a przyłącza kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i deszczowej już są wykonane; Po Nowym Roku planowane są prace brukarskie;
Pozostałe etapy Mozaika realizowane są zgodnie z założeniami. Realizacja Mozaika III nawet wyprzedza terminarz z Prospektów Inwestycji;
Wszystkiego Dobrego i trzymajcie kciuki w Nowym 2022 roku!

 

 

30.09.2021
Prace na budowach OSIEDLI MOZAIKA I, II, III ORAZ IV podążają pomyślnie, juz w marcu 2022 planujemy pierwsze odbiory prac wykonanych na zlecenie Nabywców; W I połowie września 2021 nastąpił start sprzedaży MOZAIKA IV dla domów z terminem realizacji 1 Q 2023 r. - 50 % domów już sprzedana!
ZAPRASZAMY!

 

 

31.07.2021
Prace budowlane na Osiedlach Mozaika w pełni - domy na Mozaika I już są ocieplane i tynkowane, Mozaika II to prace nad dachami. W Mozaika III kończymy konstrukcje parterów.
Zapraszamy!

 

 

29.06.2021
Kończymy dachy na MOZAIKA I, za chwilę wykonawcy rozpoczną tego typu prace na MOZAIKA II.
MOZAIKA III dzielnie goni starszych braci!

 

 

10.04.2021
Domy z kameralnego projektu Mozaika I oraz II zostały sprzedane ! Pięknie dziękujemy za Państwa uznanie i wystartowaliśmy z Budową Mozaika III.
Obecnie kończymy strefy poddaszy na Mozaika I i równolegle na Mozaika II, w trakcie nawałnic deszczu prace budowlane ze strefy dachów przechodzą do wnętrz Budynków aby nie tracić dynamiki realizacji tj. 55% oraz 35% stanów zaawansowania Budów.
Mozaika nr III znajduje się obecnie na etapie fundamentów tj. 10% stanu zaawansowania. W ofercie Mozaika III pozostało tylko 6 domów do nabycia - ZAPRASZAMY!

 

 

01.03.2021
Realizacja Projektu Mozaika Etap I wkroczyła w 50 % stanu zaawansowania a Etap II dobija do 25 % prac wykonawczych; Bardzo niskie temperatury stycznia i lutego przesunęły prace wykonawcze na dachach powstających Budynków ale ekipy obiecują szybko nadrobić zaległości; Niebawem ujrzymy więźby dachowe na Etapie I oraz ścianki konstrukcyjne 1 piętra na II Etapie Mozaiki;
Prace nad utwardzaniem drogi gminnej, dojazdowej Jemiołuszki - mają rozpocząć się również w połowie b.r.
Trzymamy kciuki i Zapraszamy do Nas !

 

 

20.11.2020
Za nami 25 % realizacji Osiedla Mozaika 1 oraz rozpoczęcie Budowy sąsiadującej Mozaika 2. Pomimo pandemii prace wykonawcze przebiegają zgodnie z planem. Kameralne założenie 13 domków powstaje przy ul. Jemiołuszki w miejscowości Zgorzała, gmina Lesznowola.

 

 

30.08.2020
Rozpoczęliśmy Budowę naszego najnowszego konceptu kameralnej zabudowy atrialnej 13 domów z ogródkami. Każdy dom posiadać będzie poddasze do adaptacji oraz garaż lub 2 miejsca parkingowe. Okolice Budowy zostały obrandowane stosowną reklamą zatem nie będzie problemów z lokalizacją Inwestycji.
Zapraszamy !